NGOẠI HẠNG ANH Bundesliga Serie A Laliga Ligue 1 V-league Japan J1 League A-League Korea K1 League Brazil Serie A Portugal super liga UEFA Champions League UEFA Europa League AFC champions league

Kết quả 12/07

BUL Cup
12-07 22:30
Etar  logo
Etar 2
Botev Plovdiv  logo
Botev Plovdiv 4
BUL Cup
12-07 19:30
CSKA 1948 Sofia  logo
CSKA 1948 Sofia 2
Beroe Stara Zagora  logo
Beroe Stara Zagora 1
JOR Premier League
12-07 22:30
Al Wehdat  logo
Al Wehdat 1
Maan  logo
Maan 0
JOR Premier League
12-07 20:00
Al Hussein  logo
Al Hussein 2
Moghayer Al Sarhan  logo
Moghayer Al Sarhan 0
COL Regional League
12-07 22:20
Soccer Law  logo
Soccer Law 3
Lula FC  logo
Lula FC 2
COL Regional League
12-07 20:10
Deportivo Alexis Garcia  logo
Deportivo Alexis Garcia 1
Molino Viejo  logo
Molino Viejo 0
SIL PL
12-07 22:00
Old Edwardians  logo
Old Edwardians 0
Lamboi  logo
Lamboi 0
SIL PL
12-07 22:00
Real Republicans  logo
Real Republicans 0
Kallon  logo
Kallon 2
Niger Premier League
12-07 22:00
Gendarmerie  logo
Gendarmerie 1
Jangorzo FC  logo
Jangorzo FC 2
BEN Ligue 1
12-07 22:00
Requins  logo
Requins 3
Coton de Ouidah  logo
Coton de Ouidah 1
ETH Premier League
12-07 22:00
Fasil Ketema  logo
Fasil Ketema 0
Wolaita Dicha  logo
Wolaita Dicha 2
SER Cup
12-07 22:00
Partizan Belgrade  logo
Partizan Belgrade 1
FK Graficar Beograd  logo
FK Graficar Beograd 1
ROM Cup
12-07 22:00
ACS Progresul Pecica  logo
ACS Progresul Pecica 0
Corvinul Hunedoara  logo
Corvinul Hunedoara 6
ROM Cup
12-07 22:00
Chindia Targoviste  logo
Chindia Targoviste 0
Hermannstadt  logo
Hermannstadt 1
ROM Cup
12-07 22:00
Petrolul Ploiesti  logo
Petrolul Ploiesti 2
Sepsi OSK Sfantul Gheorghe  logo
Sepsi OSK Sfantul Gheorghe 2
KSA Professional League
12-07 22:00
Damac  logo
Damac 3
Al-Ittihad Club  logo
Al-Ittihad Club 1
KSA Professional League
12-07 22:00
Al Hazem  logo
Al Hazem 2
Al-Fateh SC  logo
Al-Fateh SC 0
Linafoot
12-07 21:30
DCMP  logo
DCMP 2
AC Rangers  logo
AC Rangers 1
OMA Cup
12-07 21:30
Al Nahda  logo
Al Nahda 1
Al Seeb SC  logo
Al Seeb SC 3
QAT Second Division
12-07 21:30
Al Shahaniya  logo
Al Shahaniya 1
Al Bidda SC  logo
Al Bidda SC 1
QAT Second Division
12-07 21:30
Al Kharaitiyat  logo
Al Kharaitiyat 3
Russell City  logo
Russell City 2
IND Super League
12-07 21:30
Jamshedpur FC  logo
Jamshedpur FC 2
Chennaiyin FC  logo
Chennaiyin FC 2
KUW Premier League
12-07 21:20
Al Kuwait SC  logo
Al Kuwait SC 2
Al-Nasar  logo
Al-Nasar 1
INT FRL
12-07 21:15
Honduras U20  logo
Honduras U20 2
Guatemala U20  logo
Guatemala U20 1
BRA WC U20
12-07 21:10
Ferroviaria SP U20 (W)  logo
Ferroviaria SP U20 (W) 1
Minas Brasilia DF  U20 (W)  logo
Minas Brasilia DF U20 (W) 1
BRA WC U20
12-07 21:00
Fortaleza  U20 (W)  logo
Fortaleza U20 (W) 0
Botafogo RJ  U20 (W)  logo
Botafogo RJ U20 (W) 1
ALG U21
12-07 21:10
NC Magra U21  logo
NC Magra U21 2
ASO Chlef U21  logo
ASO Chlef U21 1
ALG U21
12-07 21:10
USM Khenchela U21  logo
USM Khenchela U21 1
MC El Bayadh U21  logo
MC El Bayadh U21 0
ALG U21
12-07 21:00
USM Alger U21  logo
USM Alger U21 1
CS Constantine U21  logo
CS Constantine U21 2
ALG U21
12-07 21:00
JS Kabylie U21  logo
JS Kabylie U21 1
ES Ben Aknoun U21  logo
ES Ben Aknoun U21 0
ALG U21
12-07 21:00
ES Setif U21  logo
ES Setif U21 2
US Biskra U21  logo
US Biskra U21 0
ALG U21
12-07 21:00
CR Belouizdad U21  logo
CR Belouizdad U21 4
MC Oran U21  logo
MC Oran U21 0
BOL Reserve League
12-07 21:00
Real Santa Cruz Reserves  logo
Real Santa Cruz Reserves 3
Oriente Petrolero Reserves  logo
Oriente Petrolero Reserves 1
CAE Elite One
12-07 21:00
APEJES Academy  logo
APEJES Academy 0
Fovu de Baham  logo
Fovu de Baham 1
TUR Cup
12-07 21:00
Ankaragucu  logo
Ankaragucu 3
Iskenderun FK  logo
Iskenderun FK 1
SLO 1.Liga
12-07 21:00
NŠ Mura  logo
NŠ Mura 3
NK Rogaska  logo
NK Rogaska 1
IND Kerala PL
12-07 20:30
KSEB FC  logo
KSEB FC 2
Muthoot FA  logo
Muthoot FA 3
GIAO HỮU CLB
12-07 20:30
Povazska Bystrica  logo
Povazska Bystrica 2
Otrokovice  logo
Otrokovice 3
LIB Premier League
12-07 20:30
Al Khmes  logo
Al Khmes 2
Asaria  logo
Asaria 2
IND Division 1
12-07 20:30
TRAU FC  logo
TRAU FC 1
Aizawl FC  logo
Aizawl FC 5
UKR Premier League
12-07 20:10
Dynamo Kyiv  logo
Dynamo Kyiv 4
Metalist 1925 Kharkiv  logo
Metalist 1925 Kharkiv 2
SER U19
12-07 20:00
Vojvodina U19  logo
Vojvodina U19 3
Radnicki Nis U19  logo
Radnicki Nis U19 2
GRE Cup
12-07 20:00
Levadiakos  logo
Levadiakos 1
Niki Volou  logo
Niki Volou 1
UGA Premier League
12-07 20:00
Gadaffi FC  logo
Gadaffi FC 2
Defense forces  logo
Defense forces 1
EGY Division 2
12-07 19:30
El Obour SC  logo
El Obour SC 3
Nejmet Sinai FC  logo
Nejmet Sinai FC 3
EGY Division 2
12-07 19:30
Al Nasr Cairo  logo
Al Nasr Cairo 1
Mustaqbal Sport  logo
Mustaqbal Sport 1
EGY Division 2
12-07 19:30
Team FC Cairo  logo
Team FC Cairo 2
Porto El Sokhna  logo
Porto El Sokhna 0
EGY Division 2
12-07 19:30
Kahraba Ismailia  logo
Kahraba Ismailia 0
Bur Fouad  logo
Bur Fouad 2
EGY Division 2
12-07 19:30
Eastern Company  logo
Eastern Company 1
Ithad Al Shortah  logo
Ithad Al Shortah 1
URU Reserve League
12-07 19:30
Nacional de Montevideo Reserves  logo
Nacional de Montevideo Reserves 1
Penarol Reserve  logo
Penarol Reserve 1